Важливо

Скористатися веб-сервісом ”Розумне місто”

"Розумне місто" – веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» в частині ІТ та надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. Створюйте петицію, слідкуйте за фінансовими транзакціями міської влади, приймайте участь у тендерах, повідомляйте про дефекти ЖКГ, тощо.

Детальніше
Взяти участь у проекті ”Громадський бюджет”

- Громадський бюджет дозволяє кожному рівнянину брати участь у розпорядженні бюджетними коштами. Долучитися до цього може кожен, хто прагне зробити своє місто комфортним та по-справжньому європейським, запропонувавши власні проекти розвитку: від облаштування дитячого майданчика до соціально важливих тем. Ідеї можна буде подавати і в паперовому, і в електронному форматах. Авторів найкращих проектів обиратимуть шляхом голосування. Ті ж проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, реалізовуватимуть в наступному році за рахунок коштів, передбачених "Громадським бюджетом", який становить 10 млн. грн. у 2016 році.

Детальніше
Створити петицію

Змусити місцеву владу відреагувати на актуальні проблемі міста відтепер можливо через інтернет. Ваша петиція може бути розглянута якщо її підтримає не менше 300 рівнян протягом 45 днів з дня її опублікування.

Детальніше