Останні новини організації

Чи готове місто до зими?

Підготовка міста до зими – пріоритетне завдання міської влади,  і усі служби мають відпрацювати усі питання та усунути наявні проблеми. Адже мешканців Рівного не повинні хвилювати буденні організаційні моменти, вони мають безпечно пересуватися містом. Саме тому, сьогодні, 28 серпня, в інформаційно-освітньому просторі InfoHub відбулося громадське обговорення стану готовності міста Рівного до зимового періоду.

Детальніше
Земельна черга. Тест на справедливість

Відсьогодні починаємо допомагати людям скористатися їх законним правом на отримання земельної ділянки. Перших п’ять рівнян із земельної черги і один кандидат у списку учасників АТО, на якому призупинилася видача ділянок, зробили перший крок - понесли у ЦНАП заяви на отримання довідки. В результаті люди зможуть отримати ЗАКОННО нормальні ділянки в районі агропереробки під будівництво. Дуже сподіваюся на підтримку депутатів, які можуть стати першою каденцією при якій земельна черга зрушить з місця! Це, свого роду, буде своєрідним тестом на справедливість. Роман Денисюк

Детальніше
Чи існуватимуть приватні садки?

Сьогодні, 27 червня, на засіданні тимчасової контрольної комісії щодо вивчення питання забезпечення місцями дітей у дошкільних навчальних закладах міста говорили про можливості розвитку приватної дошкільної освіти та пайову участь забудовників у створенні соціальних об’єктів у новозбудованих мікрорайонах.

Детальніше
Громадський бюджет 2.0. Внесення змін до Положення

На розгляд постійним депутатським комісіям винесено проект рішення щодо внесення змін в Положення про громадський бюджет у місті Рівному.

Детальніше
Влада VS МАФи: розпочалася боротьба за простір Рівного

Знести не можна залишити! Близько трьох років тому виконком Рівнеради прийняв рішення щодо звільнення території міста від незаконно встановлених тимчасових споруд. Серед амбітних планів міської влади була боротьба із МАФовим беззаконням. Проте, демонтаж тимчасових споруд, що не мають відповідних дозвільних документів, розпочали тільки тепер.

Детальніше
Закон на стороні правди: суд відмовив у позові УЖКГ до міської ради

Битва за владу для одних і за справедливість для інших. Мешканці скандального гуртожитку по вул. Небесної Сотні, 6-А виграли суд першої інстанції. Рівненський міський суд відмовив у задоволенні позову управлінню ЖКГ щодо визнання незаконним та скасування рішення Рівнеради про виведення з маневрового житлового фонду кімнат у гуртожитку по вул. Небесної Сотні, 6-А та надання дозволу на їх приватизацію.

Детальніше
У Рівному посеред дороги встановили незаконний паркан

Більше півроку тому на дорозі загального користування провулку Робітничого з’явився паркан. Він перерізав промисловий сектор на дві частини, заблокувавши можливість виїзду та в’їзду великогабаритної техніки. І якщо раніше величезна територія колишнього м’ясокомбінату мала чотири виїзди, два з яких з вулиці Млинівської, то сьогодні дістатися можна тільки через провулок Робітничий, тобто житлову зону!

Детальніше
Депутати «мізкують» як збільшити кількість місць у дитсадках Рівного

На початку 2000-х років дошкільні навчальні заклади перестали виконували свою основну функцію – їх закривали або перепрофільовували, оскільки достатньої кількості дітей не було. Але кілька років тому ситуація кардинально змінилася - зросла народжуваність, а з нею і гостра проблема нестачі дитячих садочків. Не покращить ситуації і запроваджена електронна черга, яка лише упорядковує систему зарахування наших дітей, і аж ніяк не стимулює появу нових місць. Збільшити кількість місць у дитячих садочках можливо лише одним способом – відкриттям нових груп та будівництвом нових садочків. І саме це лягло в основу створення відповідної тимчасової комісії.

Детальніше
Не вистачило голосів: депутати не шукатимуть місця у дитсадках Рівного?

На сесії Рівнеради, сьогодні, 27 квітня, депутати не підтримали створення тимчасової контрольної комісії щодо вивчення питання забезпечення місцями дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

Детальніше